- 30%

Bioderma – Sensibio Déo Anti-perspirant

1,225 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nje deodorant roll-on qe respekton brishtesine e lekures se ndjeshme

Sensibio Deo Anti-perspirant rregullon dhe redukton djersitjen e tepert duke e lene lekuren te marre fryme ne menyre natyrale. Kompleksi i patentuar Toléridine™   e qe rrit biologjikisht pragun e tolerances se lekures. Me rezistente, eshte me e mbrojtur nga stresi i jashtem dhe behet me pak e ndjeshme. Sensibio Deo zbut dhe redukton irritimin. E formuluar me perberes aktive te perzgjedhur dhe pa alkool, ofron efikasitet maksimal duke garantuar tolerance optimale.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bioderma

Linja

Sensibio

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

50ml

AQUA/WATER/EAU, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, PROPYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, SCLEROTIUM GUM, CERATONIA SILIQUA GUM, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, GLYCYRRHETINIC ACID, MANNITOL, XYLITOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SODIUM HYDROXIDE, SUCROSE, RHAMNOSE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 558]

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Sensibio Déo Anti-perspirant”

LART