- 35%

Bioderma – Sebium Serum

2,710.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bioderma Sebium Serum koncetrat i indikuar për lëkurat mikse dhe të yndyrshme me imperfeksione.

Kjo përkujdesje keratoliktike redukton imperfeksionet, pikat e zeza dhe rafinon teksturen e lëkurës me një efekt shumë të butë. Njëtrajtëson lëkurën duke i rikthyer shkëlqimin natyral.

Sebium Serum kombinon kompleksin Fluidactivqë korrekton dhe normalizon kualitetin e yndyrës në mënyrë që të kufizojë shfaqjen e imperfeskioneve, falë 2 përbërësve aktivë:

 • Acidit glikolik me efekt peeling të lehtë
 • D-Panthenol me veprim zbutës

Tekstura prej xheli ka një efekt të menjëhershëm freskues.

 • Jo komedogjenike.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni Sebium Serum në darkë, në fytyrë të pastër.

Për një rezultat optimal përdoreni Sebium Serum si një trajtim intensiv 4-javor, vetëm ose poshtë kremit tuaj.

Firma

Bioderma

Linja

Sebium

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Panthenol, Bis-PEG-15 Methyl Ether Dimethicone, Dipropylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dodecul Gallate, Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/VP Copolymer, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol, Biosdaccharide Gum-1, Phenoxyethnaol, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Sebium Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART