Përshkrimi i Produktit

Sébium Xhel Pastrues pastron butësisht dhe është i vetmi pastrues që kufizon formimin e pikave të zeza falë kompleksit Fluidactiv™ sebo-correcting, që rregullon biologjikisht sasinë e yndyrës.
I pasur me agjentë pastrues, sulfat zinku dhe sulfat bakri, Sebium xhel pastron lëkurën, kufizon sekretimin e yndyrës, i mban poret e pastra.

Përdoreni çdo ditë në mëngjes dhe/ose darkë.
Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhojeni dhe shplajeni. Thajeni butësisht.

  • Hipoalergjike
  • Jo komedogjenike
  • Nuk than lëkurën
  • Pa paraben
  • Pa sapun
  • Pa agjentë ngjyrues