Zbritje

Bioderma – Sebium H₂O

910 Lekë2,275 Lekë

Ujë pastrues dhe heqës i make-up që pastron me delikatesë lëkurat mikse dhe të yndyrshme.

Hiq

Përshkrimi i Produktit

Sebium H₂O – Ujë pastrues dhe heqës i make-up që pastron me delikatesë lëkurat mikse dhe të yndyrshme.

Sebium H₂O është uji i parë pastrues micellar specifik për lëkurat mikse dhe të yndyrshme që imiton përbërjen natyrale të lëkurës për heqjen perfekte të make up dhe duke respektuar dhe lëkurat më të ndjeshme.
Falë përbërësit të patentuar sebo-korrektues Fluidactiv™, rregullon biologjikisht cilësinë e yndyrës duke mos i lënë poret të bllokohen dhe duke pastruar lëkurën.
I pasur me agjentë pastrues, glukonat zinku dhe sulfat bakri, Sebium H2O pastron lëkurën dhe limiton sekretimin e yndyrës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë çdo ditë të javës.
Lageni pambukun me Sebium H₂O. Pastroni butësisht duke hequr make-up nga fytyra dhe sytë. Riaplikojeni derisa pambuku të jetë i pastër.

Info. Shtesë

Firma

Bioderma

Linja

Sebium

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

100ml, 250ml, 500ml, 500ml (pompë inverse)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Sebium H₂O”

LART

×