- 30%

Bioderma – Pigmentbio H2O

1,715 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bioderma – Pigmentbio H2O

Bioderma Pigmentbio H2O është një ujë pastrues micelar i formuluar veçanërisht për lëkurën e hiperpigmentuar. Për shkak të kombinimit të tij të patentuar të përbërësve aktivë, të cilët rregullojnë mekanizmat biologjikë që shkaktojnë njolla të errëta, ky produkt pastrues është hapi i parë i përsosur në çdo rutinë të kujdesit të lëkurës. Formula e butë, e cila ka një tolerancë shumë të mirë të lëkurës dhe të syve, largon make up-in si nga fytyra ashtu edhe nga sytë pa shkaktuar acarim, duke e bërë ideal për lëkurën e ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni Bioderma Pigmentbio H2O mbi një pambuk dhe aplikojeni në lëkurë dhe qafë për të pastruar dhe hequr makjazhin. Pastaj vazhdoni me rutinën tuaj të zakonshme të kujdesit për lëkurën.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bioderma

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

AQUA/WATER/EAU, CITRIC ACID, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) OIL, MAGNESIUM LAURETH SULFATE,SODIUM HYDROXIDE, CELLULOSE ACETATE, SODIUM COCOAMPHOACETATE,
METHYLPROPANEDIOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER,
COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, XANTHAN
GUM, SODIUM CITRATE, BENZOIC ACID, PROPANEDIOL, ACRYLATES/VINYL
ISODECANOATE CROSSPOLYMER, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE,
TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, LYSINE,
AZELAIC ACID, ANDROGRAPHIS PANICULATA LEAF EXTRACT,
FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,
HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, LAMINARIA OCHROLEUCA
EXTRACT, FRAGRANCE (PARFUM).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Pigmentbio H2O”

LART