- 30%

Bioderma – Photoderm Spot SPF 50+

2,233 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mbrojtje shume e larte nga dielli qe specifikisht parandalon hiperpigmentimin.
Photoderm SPOT permban glabridin: i derivuar nga ekstrakti i jamballit, kjo molekule eshte e njohur per inhibimin e tirozinazes, nje enzime kyc ne melanogjeneze. Meqenese prodhimi i melanines ngadalesohet, Photoderm SPOT parandalon njollat dhe shenjat.
Per me teper, krahas filtrave UVA/UVB, Photoderm SPOT ofron mbrojtje te brendshme biologjike: Cellular Bioprotection™. Kjo patente ekskluzive ruan dhe stimulon imunitetin e lekures gjate ekspozimit ne diell.

Pa parfum
Pa paraben
Hipoalergjik
Jo komedogjenik
Rezistent ndaj ujit

Aplikojeni para ekspozimit ne diell, rivendoseni disa here gjate dites.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bioderma

Linja

Photoderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

SPF

50+

AQUA/WATER/EAU, DICAPRYLYL CARBONATE, OCTOCRYLENE, METHYLENE BISBENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO], BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, CYCLOPENTASILOXANE, DIPROPYLENE GLYCOL, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, ECTOIN, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, C20-22 ALCOHOLS, DECYL GLUCOSIDE, CYCLOHEXASILOXANE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, GLYCYRRHETINIC ACID, XANTHAN GUM, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESIN. [BI 482]

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Photoderm Spot SPF 50+”

LART