Zbritje

Bioderma – Photoderm Max Aquafluide Tinted (SPF 50+)

(6 përshtypje mbi produktin)

2,242.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli, me një teksturë të lehtë dhe të thatë në prekje.
Kombinimi ekskluziv i filtrave UVA/UVB dhe patentës Cellular Bioprotection™ ofron një mbrojtje optimale kundër rrezeve të dëmshme UV.

Cellular Bioprotection™ aktivizon mbrojtjen natyrale të lëkurës, mbron qelizat dhe lufton plaken e parakohshme të lëkurës.
Kombinimi sinergjitik i 3 pudrave jep një pamje mat.
E përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave, përfshirë dhe lëkurat e kombinuara në të yndyrshme.

 • Oil free
 • Pa paraben
 • Pa parfum
 • Hipoalergjik
 • Rezistent ndaj ujit
 • Tolerance maksimale

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni para ekspozimit në diell. Rivendoseni disa herë gjatë ditës.

Info. Shtesë

Firma

Bioderma

Linja

Photoderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

50+

Nuanca

Golden, Light

AQUA/WATER/EAU, DICAPRYLYL CARBONATE, OCTOCRYLENE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO], BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, GLYCERIN, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, CYCLOHEXASILOXANE, CYCLOPENTASILOXANE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), METHYLPROPANEDIOL, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, DECYL GLUCOSIDE, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, IRON OXIDES (CI 77492), PENTYLENE GLYCOL, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, C30-45 ALKYL CETEARYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, DISODIUM EDTA, XANTHAN GUM, IRON OXIDES (CI 77491), MANNITOL, XYLITOL, CITRIC ACID, HYDROGENATED LECITHIN, CELLULOSE GUM, RHAMNOSE, IRON OXIDES (CI 77499), PROPYLENE GLYCOL, ECTOIN, TOCOPHEROL. [BI 640]

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  117%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
6 përshtypje për Bioderma – Photoderm Max Aquafluide Tinted (SPF 50+)
 • Lashi T. (blerës i verifikuar)

  Fantastik

 • Megi N. (blerës i verifikuar)

  Domosdoshmëri!

 • Artila H.

  ❤️

 • Wendy h.

  Review for Bioderma – Photoderm Max Aquafluide Light Tinted SPF 50+
  ★ ★ ★ ★ ★

 • REA K. (blerës i verifikuar)

  sh i mire!

 • Debora H. (blerës i verifikuar)

  Perfect per lekure te yndyrshme

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART