- 30%

Bioderma – Photoderm LEB SPF 30 Spray për alergjitë ndaj diellit

3,241 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bioderma Photoderm LEB SPF 30 Sun Allergies Spray është një mbrojtje e lartë, për fytyrën dhe trupin. Mbron lëkurat e ndjeshme dhe lëkurat që kanë problem me alergjitë nga dielli.

Falë patentës ekskluzive Cellular Bioprotection, Photoderm LEB rregullon biologjikisht impaktin e rrezeve UV në lëkurë.

Pa paraben, jo komedogjenik, fotostabël, ky krem është rezistent ndaj ujit.

Teksturë e lehtë, pa parfum dhe nuk le shenja të bardha.

Lëkura juaj është e mbrojtur nga efektet e diellit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bioderma

Linja

Photoderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

125ml

SPF

30

Aqua/Water/Eau, Dicaprylyl Carbonate, Diisopropyl Sebacate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [Nano], Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Methylpropanediol, Decyl Glucoside, C20-22 Alkyl Phosphate, Microcrystalline Cellulose, C20-22 Alcohols, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Cetearyl Alcohol, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Coco-Glucoside, Xanthan Gum, Manitol, Xylitol, Cellulose Gum, Propylene Glycol, Rhamnose, Sodium Hydroxide, Ectoin, Tocopherol, Fructooligosaccharides, Caprylic/Capric Triglyceride, Laminaria Ochroleuca Extract.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Photoderm LEB SPF 30 Spray për alergjitë ndaj diellit”

LART