- 30%

Bioderma – Photoderm Kid Spray SPF 50

4,200 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bioderma – Photoderm Kid Spray SPF 50

Ofron një mbrojtje shumë të lartë UVA/UVB
Aktivizon mbrojtjen natyrale të lëkurës dhe mbron nga rreziqet e dëmtimit qelizor
Ngjyra e produktit është natyrale, nuk ka efekt yndyre.
Tolerancë shumë e mirë – Jo komedogjene – Pa aromë – Shumë rezistente ndaj ujit

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni në mënyrë të barabartë përpara ekspozimit (ulja e sasisë së produktit ul nivelin e mbrojtjes).
Riaplikoni shpesh.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bioderma

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

AQUA/WATER/EAU
DICAPRYLYL CARBONATE
METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO]
DIISOPROPYL SEBACATE
BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE
ETHYLHEXYL TRIAZONE
GLYCERIN
DECYL GLUCOSIDE
METHYLPROPANEDIOL
C20-22 ALKYL PHOSPHATE
ETHYLHEXYL METHOXYCRYLENE
C20-22 ALCOHOLS
PENTYLENE GLYCOL
MICROCRYSTALLINE CELLULOSE
DISODIUM EDTA
1,2-HEXANEDIOL
CAPRYLYL GLYCOL
MANNITOL
XYLITOL
PROPYLENE GLYCOL
CELLULOSE GUM
CITRIC ACID
SODIUM HYDROXIDE
RHAMNOSE
XANTHAN GUM
ECTOIN
TOCOPHEROL
FRUCTOOLIGOSACCHARIDES
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE
LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT. [BI 552]

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Photoderm Kid Spray SPF 50”

LART