- 35%

Bioderma – Photoderm AKN Mat Mattifying Fluid (SPF 30)

(1 përshtypje mbi produktin)

2,762.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF 30 është një përkujdesje mbrojtjeje nga dielli e krijuar specifikisht për fytyra me lëkurë mikse dhe/ose të yndyrshme.

Falë kombinimit të filtrave anti-UVA dhe anti-UVB, ky krem dielli ofron një mbrojtje optimale nga rrezet UV. Falë patentës eksluzive Cellular Biopreotection, ajo gjithashtu mbron në thellësi, duke aktivizuar mbrojtjen natyrale të lëkurës, mbron qelizat dhe lufton plakjen e parakohshme të lëkurës.

Kompleksi Fluidactiv  është kompleks seborregullues që rregullon sasinë e yndyrës dhe redukton pamjen e imperfeksioneve.
Pa ngjyrë, ky fluid me një aromë të lehtë, me një teksturë matifikuese, nuk lë në lëkurë një shtresë të yndyrshme ose shenja të bardha dhe është rezistent ndaj ujit.

 • Pa paraben
 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjenik
 • Tolerancë maksimale

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Firma

Bioderma

Linja

Photoderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

30

Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ptfe, Methyl Methacrylate Crosspolymer, C20-22 Alkyl Phosphate, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Silica, Tridecyl Salicylate, Tocopheryl Acetate, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Glycolic Acid, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Citric Acid, Dodecyl Gallate, C20-22 Alcohol, Decyl Glucoside, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Xanthan Gum, Caprylic / Capric Triglyceride, Sodium Hydroxide, Disodium Edta, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum).

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Bioderma – Photoderm AKN Mat Mattifying Fluid (SPF 30)
 • Drisela M. (blerës i verifikuar)

  Eshte super, sidomos per lekurat e yndyrshme me tendence akneike. E perdor prej 5 muajsh dhe me ka shpetuar jeten!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART