Zbritje

Bioderma – Nude Touch SPF 50+

(4 përshtypje mbi produktin)

2,675 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF 50+ është mbrojtja perfekte nga dielli (SPF 50+) e formuluar veçanërisht për lëkurat e kombinuara dhe të yndyrshme.

Kjo përkujdesje përmban një kombinim ekskluziv të filtrave dermatologjik 100% minerale UVA/UVB  dhe Cell Bioprotection që ofron mbrojtje optimale kundër efekteve të dëmshme të rrezeve UV (djegie, intolerancë nga dielli etj.)

Teknologji revolucionare  Liquid-to-powder në 3 hapa:

 • Pas aplikimit, agjentët e paqëndrueshëm avullojnë duke krijuar një formulë jashtëzakonisht të lehtë.
 • Aplikimi i mëndafshtë i mundëson pigmenteve dhe filtrave të shpërndahen në mënyrë të barabartë në të gjithë lëkurën për një ngjyrë të përkryer të mbrojtur, madje edhe të lehtë.
 • Agjentët hidratues depërtojnë në shtresat sipërfaqësore të lëkurës, duke mundësuar një lëkurë mat.

Veprim i menjëhershëm mat dhe kundër imperfeksioneve në lëkurë

 • Veprim matifikues dhe pudër soft-focus kundër shkëlqimit
 • Acidi Salicilik zbut teksturën e lëkurës dhe rrit ndriçimin e saj

Hipoalergjik. Jo komedogjenike

3 nuanca: natural, light,  golden

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Bioderma

Linja

Photoderm

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Forma

Shishe me pompë

Sasia

40ml

SPF

50+

Nuanca

Golden, Light, Natural

Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  50%
4 përshtypje për Bioderma – Nude Touch SPF 50+
 • (blerës i verifikuar)

  Super super super! ✨✨✨✨✨
  (Kjo nuk eshte fondatine, ndaj mos prisni te jete shume mbulues. Por eshte me i miri per perditshmeri dukeqenese ka spf dhe i jep lekures ngjyre te njetrajtshme…)
  Shkrihet ne lekure?, shume i lehte per tu aplikuar. ?

 • Pershendetje,
  Jam shume e zhgenjyer me kremin qe me sollet, eshte uje i holle.

 • Per cmimin qe ka, nuk ben. Ka me te mire e me te lire, cilesia sme pelqen fare. Mos e ekzagjeroni me cmimet per produkte qe nuk bejne.

 • (blerës i verifikuar)

  Shum i mireee ?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART