- 50%

Bioderma – Hydrabio Serum

1,975 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Një serum që ndihmon lëkurën të hidratohet vetë

Çdo ditë, ndotja, stresi, moti i ftohtë etj. ndërpresin aktivitetin qelizor të lëkurës. Si rezultat, ajo bëhet e dehidratuar, e tendosur dhe humb shkëlqimin e saj. E zhvilluar nga Laboratoret Bioderma, Patenta biologjike Aquagenium  ndihmon lëkurën që të aktivizojë kapacitetin natyral të hidratimit të saj duke stimuluar prodhimin e aquasporinave, kanaleve natyrale në lëkurë, dhe të mbajë ujin që i duhet për të qenë e balancuar.

 • Efekt hidratues i menjëhershëm dhe që zgjat
 • Zbut lëkurën dhe rivendos shkëlqimin
 • Teksturë e butë, e freskët

Mbi produktin:

 • Mund të përdoret vetëm ose përpara një kremi të games Hydrabio
 • Me teksturën e freskët dhe të butë, është një bazë perfekte make-up.
 • Pa parfum pa alergjenë
 • Jo komedogjenike
 • Hipoalergjike

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë dhe në qafë, në mëngjes dhe/ose darkë pas pastrimit të lëkurës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bioderma

Linja

Hydrabio

Forma

Flakon me pompë

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Hydrabio Serum”

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, XYLITOL, SODIUM POLYACRYLATE, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, TRIDECETH-6, DISODIUM EDTA, NIACINAMIDE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, MANNITOL, SODIUM HYALURONATE, HEXYLDECANOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, RHAMNOSE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, PYRUS MALUS (APPLE) SEED EXTRACT, BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS, TOCOPHEROL, CHLORPHENESIN, PHENOXYETHANOL, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 568]

0/5 (0 Reviews)

LART