- 30%

Bioderma – Hydrabio H2O Ujë micelar, pastrues dhe heqës i make up

(2 përshtypje mbi produktin)

1,463 Lekë 2,090 Lekë

Ujë pastrues dhe heqës i make up që respekton brishtësinë e lëkurës së ndjeshme dhe stimulon hidratimin.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Ujë pastrues dhe heqës i make up që respekton brishtësinë e lëkurës së ndjeshme dhe stimulon hidratimin.

Hydrabio H2O është i pari dhe i vetmi ujë micellar dermatologjik që përshtatet në mënyrë perfekte me lëkurën. Esteret e acideve yndyrore, elementet përbërës të micelave, janë të ngjashme me fosfolipidet e membranës së qelizave të lëkurës dhe ndihmon në rivendosjen e filmit hidrolipidik të lëkurës. Kështu, Hydrabio H2O garanton tolerancë të pakrahasueshme dhe komfort për një heqje të mirë makijazhi. Për më tepër patenta ekskluzive biologjike Aquagenium ndihmon lëkurën të aktivizojë kapacitetin hidratues duke stimuluar prodhimin e aquasporinave, kanalet ujore në lëkurë, dhe të mbajë ujin që i duhet që të jetë e balancuar.

 • Kombinon një fuqi të lartë pastruese me një tolerancë të lartë.
 • Pastron dhe heq makijazhin nga fytyra dhe sytë.
 • Zbut, dekongjestionon dhe respekton balancën e lëkurës
 • Pa shplarje.
 • Pa parfum, jo komedogjenik, hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Lagni një tampon pambuku me produktin. Aplikojeni në fytyrë dhe zonën rreth syve.

Firma

Bioderma

Linja

Hydrabio

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, DISODIUM EDTA, MANNITOL, XYLITOL, CETRIMONIUM BROMIDE, RHAMNOSE, NIACINAMIDE, HEXYLDECANOL, SODIUM HYDROXIDE, PYRUS MALUS (APPLE) SEED EXTRACT, BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS, TOCOPHEROL, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 546]

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Bioderma – Hydrabio H2O Ujë micelar, pastrues dhe heqës i make up
 • Avatar

  Anonymous


  Uji m8celar me i mire. Absolutisht i perkryer. Ben ate qe premton. E rekomandoj per te gjithe ata qe duan pastrim te bute dhe delikat per fytyren. Lehtesisht i parfumuar dhe super efikas. Faleminderit farmaci Fishta per dorezimin ne kohe. Do ta ble serisht!

 • Avatar

  Anonymous


  Bioderma uji miceral me i mire per pastrimin e fytyres i shkelqyer

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×