- 30%

Bioderma – Hydrabio Eau de soin (SPF 30) – ujë që hidraton dhe mbron nga rrezet UV

2,660 Lekë

Ujë që hidraton dhe ofron një mbrojtje ideale nga rrezet UV  dhe plakja e parakohshme.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Për herë të parë, një ujë që hidraton dhe ofron një mbrojtje ideale nga rrezet UV  dhe plakja e parakohshme, me një veprim që mund të riaplikohet gjatë gjithë ditës. E padukshme dhe efikase, ky ujë është refleksi i ri mbrojtës. Kompleksi patentë Aquagenium  stimulon lëkurën që të hidratojë në vazhdimësi; patenta Cellular Bioprotection™ e kombinuar me një kompleks kundër diellit, riaktivizon mbrojtjen natyrale të lëkurës nga brenda. Lëkura është e fortë, më rezistente dhe shkëlqen përsëri.

 • Parandalon plakjen e lëkurës, Anti UV.
 • Hidraton intensivisht
 • Bazë për make-up
 • Ofron një ndjesi freskie
 • Produkt praktik që mund të mbahet me vete dhe të aplikohet me lehtësi.
 • Hipoalergjik, jo komedogjenik, pa paraben, pa parfum, pa alkool
 • Nuk le shenja
 • Për të rritur dhe fëmijë

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë, mbyllni syte. Aplikojeni duke e mbajtur shishen 20cm larg fytyrës dhe qafës. Lëreni të thahet pa e përhapur.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bioderma

Linja

Hydrabio

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

SPF

30

Aqua (Eau), Cyclopentasiloxane, Disodium Phenyl Dibenzimidazole Tetrasulfonate, Glycerin, Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Cyclohexasiloxane, Butylene Glycol, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Arginine, Sodium Hydroxide, Pentylene Glycol, 1-2 Hexanediol, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Mannitol, Xylitol, Tocopheryl Acetate, Rhamnose, Sodium Metabisulfite Hectoin, Niacinamide, Hexyl Decanol, Pyrus Malus (Apple) Seed Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Tocopherol.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Hydrabio Eau de soin (SPF 30) – ujë që hidraton dhe mbron nga rrezet UV”

LART