- 35%

Bioderma – Cicabio Soothing Repairing Cream

1,462.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Bioderma Cicabio Soothing Repairing Cream rekomandohet në rastet e tharjes të lëkurës, skuqjes, inflamacionit, zonave skuamoze, në vazhdimësi të trajtimeve dermatologike.
Ajo vepron në çdo fazë të rigjenerimit të epidermes për të dhënë një riparim perfekt.

 • Kompleksi Bakër-Zink ndihmon parandalimin e përhapjes të baktereve dhe formon një film mbi lëkurë për një mbrojtje optimale.
 • Acidi hialuronik, i njohur për kapacitetin riparues dhe një përbërës i rëndësishëm i lëkurës, siguron një hidratim të mirë të lëkurës.
 • Risia e Biodermës, përbërësi aktiv Antalgicine lehtëson menjëherë ndjesinë e diskomfortit.
 • Kombinimi i Resveratrolit dhe Bakrit siguron një rigjenerim të mirë të lëkurës.
 • Kompleksi i patentuar DAP (Dermatological Advanced Formulation) rrit shkallën e tolerancës së lëkurës.

– Pa parfum
– Hipoalergjik
– Jo komedogjenik
– Pa ngjyrues

Ngjyra bezhë është natyrale dhe lidhet me përbërësit aktivë të kremit

 

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 2 herë në ditë në zonat e dëmtuara deri në riparimin e lëkurës.

Firma

Bioderma

Linja

Cicabio

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Fructooligosaccharides, Zinc Oxide, Octyldecanol, Butylene Glycol, Polyacrylamide, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Laminaria Ochroleuca Extract, Copper Sulfate, Zinc Sulfate, Sodium Hyaluronate, Vitis Vinifera (Grape) Vine Extract, Asiatico-Side, Asiatic Acid, Madecassic Acid, C13-14 Isoparaffin, Octyldodecyl Xyloside, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Laureth-7, Laureth-3, Hydroxyethylcellulose,Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Cicabio Soothing Repairing Cream”

LART