- 30%

Bioderma – Cicabio Lotion

3,003 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , , Etiketa: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Bioderma – Cicabio Lotion 

Locioni Cicabio than irritime sipërfaqësore falë kombinimit të agjentëve natyralë absorbues. Vepron në të gjitha fazat e procesit biologjik të rindërtimit të epidermës falë veprimit sinergjik të resveratrolit dhe bakrit.

Agjentët e tij antibakterialë (bakër-zink) pastrojnë epidermën.

ANTALGICIN aktiv ™ qetëson ndjenjën e shqetësimit dhe qetëson kruajtjen.

Të gjithë produktet Bioderma janë formuluar sipas parimeve të ekobiologjisë, e cila është në zemër të qasjes NAOS për të respektuar ekosistemin e lëkurës dhe për të ruajtur shëndetin e saj, gjatë.

 • Absorbon
 • Rivendos epidermën
 • Lehtëson siklet dhe zvogëlon ndjesinë e kruajtjes
 • Pastron

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni 1 ose 2 herë në ditë derisa lëkura të thahet plotësisht, pa tejkaluar 4-5 ditët e aplikimit

Shkundeni para se ta përdorni.
Aplikojeni lokalisht me një garzë sterile ose direkt në zonën e irrituar pasi ta keni pastruar.
Thani produktin e tepërt.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bioderma

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

40ml

Aqua/Water/Eau, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Pentylene Glycol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Decylene Glycol, Zinc Ricinoleat, Ethylhexylglycerin, Lysine, Citric Acid, Xanthan Gum, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol BHT, Fructooligosaccharides, Glycyrrhetinic, Acid, Mannitol, Caprylic/Capric Triglyceride, Rhamonse, Laminaria Ochroleuca Extract, Tocopherol, Fragrance (Parfum). [BI 559].

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Cicabio Lotion”

LART