- 20%

Bioderma – Cicabio Arnica+ krem

2,120 Lekë 2,650 Lekë

Një trajtim që zbut dhe nxit rigjenerimin e shenjave, të nxirave dhe gungave.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Një trajtim që zbut dhe nxit rigjenerimin e shenjave, të nxirave dhe gungave.

 • Ekstrakti i Arnica dhe Apigenin veprojnë direkt në mekanizmin biologjik përgjegjës për enjtjen dhe stimulon procesin natyral të shërimit.
 • Zinku parandalon shtimin e baktereve.
 • Përbërësi aktiv inovativ Antalgicine® lehtëson menjëherë ndjesinë e diskomfortit dhe redukton nevojën për ta kruar.
 • Kjo teksturë kremoze e pasuruar me glicerinë mban një nivel të mirë hidratimi duke garantuar një përthithje të shpejtë për një komfort të shpejte e të mirë.
 • Formulë pa parfum
 • Pa alkool
 • Pa agjentë ngjyrues
 • Jo komedogjenik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 2 herë në ditë në lëkurë duke e masazhuar derisa të përthithet.

Firma

Bioderma

Linja

Cicabio

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, DICAPRYLYL CARBONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PROPYLENE GLYCOL, BEHENYL ALCOHOL, CAPRYLOYL GLYCINE, CETYL PALMITATE, ARACHIDYL ALCOHOL, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, ZINC SULFATE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), ARNICA MONTANA FLOWER EXTRACT, APIGENIN, ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, PHOSPHOLIPIDS, TOCOPHEROL, SODIUM CITRATE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, POLYGLYCERYL-10 STEARATE, XANTHAN GUM, LAURETH-3, HYDROXYETHYLCELLULOSE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, HYDROGENATED LECITHIN, BUTYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, POTASSIUM SORBATE. [BI 632]

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Cicabio Arnica+ krem”

LART

×