- 30%

Bioderma – Atoderm Intensiv Xhel dushi për lëkura të thata, atopike

(1 përshtypje mbi produktin)

2,135 Lekë

(Atoderm Ultra-soothing Foaming Gel)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lëkurë shumë e thatë, atopike

Xhel i përditshëm zbutës, pastrues, rivendoses i lipideve. I formuluar me agjentë pastrues dhe vitaminë PP, Atoderm Foaming Gel lufton shtimin e mikro-organizmave, që shkaktojnë tharjen e lëkurës. Zbut ndjesinë e diskomfortit dhe ndihmon biologjikisht në forcimin e barrierës së lëkurës. Baza pastruese respekton balancën e lëkurës dhe garanton tolerancë ekselente. I përshtatshëm për të gjithë familjen, fëmijë dhe të rritur.

 • Formulë pa parfum
 • Pa paraben
 • Pa sapun
 • Hipoalegjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni Atoderm Gel Moussant në lëkurë të lagur, shkumojeni dhe shplajeni. Thajeni butësisht.

Firma

Bioderma

Linja

Atoderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, LAURYL GLUCOSIDE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, DISODIUM EDTA, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, CAPRYLYL GLYCOL, ZINC SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COPPER SULFATE, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, POLYSORBATE 20, NIACINAMIDE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE. [BI 731]

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Bioderma – Atoderm Intensiv Xhel dushi për lëkura të thata, atopike
 • Jo keq por ajo e LRP eshte super me e mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART