Përshkrimi i Produktit

Qumësht hidratues për fytyrë dhe trup që zgjat deri në 24 orë.

Atoderm Milk forcon filmin hidrolipidikdhe mbron lëkurën, duke rivendosur barrierën natyrale të saj.
Tekstura e lehtë dhe jo e yndyrshme përthithet menjëherë duke dhënë një ndjesi komforti dhe butësie.
Përdoret për bebe, fëmijë dhe të rritur.

  • Pa paraben
  • Jo komedogjenik
  • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastruar një ose dy herë në ditë.