- 35%

Bioderma – Atoderm Moisturizing Milk

1,976 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Qumësht hidratues për fytyrë dhe trup që zgjat deri në 24 orë.

Atoderm Milk forcon filmin hidrolipidikdhe mbron lëkurën, duke rivendosur barrierën natyrale të saj.
Tekstura e lehtë dhe jo e yndyrshme përthithet menjëherë duke dhënë një ndjesi komforti dhe butësie.
Përdoret për bebe, fëmijë dhe të rritur.

 • Pa paraben
 • Jo komedogjenik
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastruar një ose dy herë në ditë.

Firma

Bioderma

Linja

Atoderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, CETEARYL ISONONANOATE, PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL / HUILE MINERALE, SODIUM POLYACRYLATE, POLYACRYLAMIDE, STEARETH-21, C13-14 ISOPARAFFIN, GLYCERYL CAPRATE, ZINC SULFATE, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, XYLITOL, MANNITOL, LAURETH-7, RHAMNOSE, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, NIACINAMIDE, GLUCOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 476]

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Atoderm Moisturizing Milk”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART