- 30%

Bioderma – Atoderm Krem hidratues, riparues për duar

(1 përshtypje mbi produktin)

1,050 Lekë

(Atoderm Moisturizing Hand Cream)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Trajtim riparues që ushqen intensivisht duart e dëmtuara

 • Atoderm krem për duar dhe thonj trajtim riparues i përditshëm forcon filmin hidrolipidik dhe mbron lëkurën, duke rivendosur funksionin biologjik barrierë.
 • “Doreza” të vërteta rigjeneruese dhe ushqyese: rigjeneron edhe lëkurën më të dëmtuar dhe zbut menjëherë duart e thata dhe me tendencë për probleme dermatologjike (thatësi, çarje, plasaritje)
 • Tekstura e pasur dhe kremoze ofron komfort të menjëhershëm.
 • Formule e parfumuar
 • Pa paraben
 • Hipoalergjike
 • Jo e yndyrshme, nuk ngjit

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni disa herë gjatë ditës, në duar të lara e të thara.

Firma

Bioderma

Linja

Atoderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, ISONONYL ISONONANOATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, SORBITAN STEARATE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, FRAGRANCE (PARFUM), DISODIUM EDTA, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, SODIUM HYDROXIDE, NIACINAMIDE, POLYQUATERNIUM-51. [BI 707]

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Bioderma – Atoderm Krem hidratues, riparues për duar
 • (blerës i verifikuar)

  Teper cilesor dhe me arome te mire.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART