- 30%

Bioderma – Atoderm Gel douche

2,779 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bioderma – Atoderm Gel douche

Pastron butësisht dhe respekton ekuilibrin e lëkurës.

Falë agjentëve të tij hidratues, xheli i dushit Atoderm zbut dhe mbron lëkurën. Karakteristikat qetësuese të Atoderm Gel zvogëlojnë ndjesinë e tërheqjes.

 • Lë lëkurën të butë pas dushit
 • Shpëlahet në mënyrë të përsosur falë shkumës së saj kremoze
 • Tolerancë shumë e mirë
 • Pa sapun
 • Aromë delikate

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në lëkurë të lagurm shkumëzoni dhe me pas shpëlajeni mirë.

Firma

Bioderma

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml

AQUA/WATER/EAU,SODIUM LAURETH SULFATE,COCO-BETAINE,SODIUM LAUROYL SARCOSINATE,GLYCERIN,METHYLPROPANEDIOL,COCO-GLUCOSIDE,GLYCERYL OLEATE,DISODIUM EDTA,CITRIC ACID,CAPRYLOYL GLYCINE,COPPER SULFATE,XYLITYLGLUCOSIDE,ANHYDROXYLITOL,XYLITOL,NIACINAMIDE,GLUCOSE,FRUCTOOLIGOSACCHARIDES,MANNITOL,TOCOPHEROL,HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE,LECITHIN,RHAMNOSE,ASCORBYL PALMITATE,FRAGRANCE (PARFUM). [BI 548]

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Atoderm Gel douche”

LART