- 30%

Bioderma – ABCDerm Foaming Cleanser

1,925 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bioderma – ABCDerm Foaming Cleanser

Bioderma ABCDerm Foaming Cleanser është një xhel shkumëzues për fytyrën, trupin dhe flokët, i cili pastron butësisht lëkurat më të ndjeshme dhe skalpin e brishtë, madje edhe atë  të irrituar të foshnjave dhe fëmijëve të vegjël.

Baza larëse që nuk than respekton ekuilibrin e lëkurës dhe e lë atë shumë të butë. Flokët krihen lehtë.

 • Tolerancë e lartë  për lëkurën dhe sytë.Pa sapun.
 • Hipoalergjik.
 • Pa fenoksietanol, pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Apliojeni në lëkurë dhe flokë të lagur. Punoni në një shkumë dhe shpëlani me ujë të bollshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bioderma

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Methylpropanediol, Sodium Chloride, Pentylene Glycol, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Laureth-2, Citric Acid, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – ABCDerm Foaming Cleanser”

LART