- 30%

Bioderma – ABCDerm Cold-Cream Nourishing Cream

2,240 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bioderma – ABCDerm Cold-Cream Nourishing Cream

Bioderma ABCDerm Cold-Cream Nourishing Cream është një kujdes ushqyes i formuluar posaçërisht për lëkurat normale dhe të thata.

Mbrojtur nga agresionet e jashtme (era, të ftohtit, ngrohja …) lëkura delikate e foshnjave dhe fëmijëve është më e butë. Bazuar në aktivë super të ngopur, të pasur me acide yndyrore thelbësore që kontribuojnë për të forcuar funksionin e barrierës së epidermës, ky krem ​​hidraton intensivisht lëkurat e thata.

Zvogëlon ndjesitë e thatësisë, sikletit dhe ngushtësisë në sajë të teksurës së tij kremoze, jo të yndyrshme (emulsioni vaj në ujë).

Ofron një tolerancë shumë të mirë dhe përshtatet që nga lindja (përveç foshnjave premature).

Udhëzime mbi përdorimin

Një ose dy herë në ditë – 7 ditë në javë.

Vendoseni në lëkurë të tharë plotësisht pas pastrimit me një produkt pastrues nga linja ABCDerm. Masazhojeni butësisht derisa të thithet plotësisht.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bioderma

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua/Water, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile minérale, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Cera Alba/Beeswax, Behenyl Alcohol, Prunus Amygdalis Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sucrose, Stearate, Sucrose Tetrastearate Triacetate, Pentylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Fragrance. [BI757].

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – ABCDerm Cold-Cream Nourishing Cream”

LART