Biocodex – Vagostabyl

672 Lekë

Suplement ushqimor që ndihmon në qetësimin e ankthit dhe përmirëson pagjumësinë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Biocodex Vagostabyl 

Vagostabyl është një suplement ushqimor, që përdoret për të reduktuar ankthin dhe përmirësuar pagjumësinë.

Përbërësit kryesorë:

 • Ekstrakt bar blete – efekt qetësues në fazat e para të gjumit.
 • Ekstrakt murrizi – relakson muskujt dhe ndihmon në funksionimin optimal të sistemit nervor.
 • Magnez – luan një rol të rëndësishëm në funksionin normal të zemrës dhe muskujve.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Të rriturit: Në rastet e rrahjeve të larta të zemrës nga ankthi:  merrni 2 tableta, 1 deri 3 herë në ditë përpara vakteve.
 • Në rastet e shqetësimeve të vogla të gjumit: merrni 2 tableta në darkë shoqëruar me ushqim, 2 tableta para gjumit.
 • Fëmijët mbi 6 vjeç me probleme me gjumin: merrni 1 tabletë në darkë shoqëruar me ushqim, 1 tabletë para gjumit.

Mos e përdorni nëse keni hipersensibilitet ndaj përbërësve të produktit, jeni shtatëzënë ose në laktacion, i papërshtatshëm për fëmijë nën 6 vjeç dhe intolerantë ndaj sukrozës. Këshillohuni me doktorin tuaj përpara përdorimit nëse po trajtoheni me barna të tjerë.

Firma

Biocodex

Mosha

6+

Forma

Tableta

Sasia

40

Ekstrakt i thatë hidroalkoolik i Murrizit, Ekstrakt i thatë Bar blete, Laktat pentahidrat kalçiumi, Tiosulfat magnezi, Povidon K 30, Laktozë monohidrat, Celulozë mikrokristaline (Avicel PH 101), Silicë koloidale anhidër, Talk amidon misri, Stearat magnezi, Sepifilm SN, Talk, Sukrozë, Xhelatinë, Gomë arabike, E verdhë portokalli S ( E110), OPAGLOSS 6000.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biocodex – Vagostabyl”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART