- 10%

Bioclin – Bio-Force food supplement

Original price was: 5,600 Lekë.Current price is: 5,040 Lekë.

Phydrium Kera-Advance Tablets

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Bioclin Food Supplement

Suplement ushqimor me çlirim të ngadaltë i bazuar në vitamina ((B5, B6, Acidi folik dhe Biotinë), minerale (Zink dhe Bakër), aminoacide që përmbajnë squfur (Metioninë dhe Cisteinë), vaj algash (i pasur me DHA), ekstrakte bimore (Vitis vinifera) dhe Guarana.

 • Flokë më të fortë, të rigjallëruar, të forcuar dukshëm për shkak të pranisë së Ekstraktit Guarana me veprim stimulues të rritjes së flokëve.
 • I përshtatshëm për meshkuj dhe femra.
 • Forcim për flokët e dëmtuar dhe të hollë
 • Paketimi i bërë nga burime bimore me ndikim të ulët mjedisor
 • Nuk përmban ngjyrues artificialë, gluten, GMO, qumësht ose derivate qumështi (laktozë).

Udhëzime mbi përdorimin

1 tabletë në ditë, merret gjatë vaktit kryesor me një gotë ujë.

Firma

Bioclin

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

60

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioclin – Bio-Force food supplement”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART