- 10%

Bioclin – Phydrium Advance, ampula kundër rënies së flokëve te femrat

Original price was: 6,400 Lekë.Current price is: 5,760 Lekë.

(Phydrium Advance Intensive Anti-Loss Ampoules women)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Trajtim intensiv i formuluar për përforcimin e bulbit të flokëve, specifik për femra.

Rezultati
Flokë janë të gjallëruar, të ushqyer dhe duken më të fortë dhe më rezistent (40%*).
Flokët duken më të butë dhe me më shumë shkëlqim. Rënia e flokëve reduktohet me 25%*.

*sipas testimeve in vivo pas 3 muajve trajtim me Stimoxidil ®.

Veçoritë

 • Ndihmon në riaktivizimin e mikro-qarkullimit lokal të gjakut dhe stimulon rigjenerimin qelizor duke kundërshtuar plakjen e parakohshme të rrënjës të flokut (Stimoxidil® Complex dhe disa vitamina të grupit B).
 • Falë efektit rigjallërues i jep forcë, shkëlqim dhe elasticitet flokut (vitaminat B: Biotin, Pro-Vitamin B5,Vitamin B6 dhe B3).
 • Ka veprim të fuqishëm antioksidues dhe zbutës, që forcon efektin kundërshtues të rënies (Stimoxidil® Complex).

Udhëzime mbi përdorimin
Përdoreni në flokë të thatë të larë më përpara me Bioclin Phydrium Advance. Përhapeni në mënyrë të njëtratrajtshme në të gjithë skalpin dhe veçanërisht në zonat më të prekura nga rënia e flokëve. Masazhojeni me kujdes. Mos e shplani.

Indikimet
E përshtatshme për trajtimin e rënies të flokëve.
Rekomandohet të përdoret 3 herë në javë për 60 ditë.
Bëni të paktën 2 cikle trajtimi çdo vit.

Plus

 • Pa SLS dhe SLES
 • Pa paraben
 • Pa ngjyrues
 • I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
 • Pa nikel, krom, kobal, palladium dhe merkur*

*Më pak se 1 pjesë për milion

Firma

Bioclin

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

15 ampula (nga 5ml)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioclin – Phydrium Advance, ampula kundër rënies së flokëve te femrat”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART