- 10%

Bioclin – Phydrium Advance Shampo kundër rënies të flokëve

Original price was: 1,560 Lekë.Current price is: 1,404 Lekë.

Phydrium Advance Anti-Loss Shampoo

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Trajtim që kundërshton dobësimin dhe rënien e flokëve.

Rezultati
Flokët gjallërohen, ushqehen dhe duken të forte nga rrënja deri të majat.

Veçoritë

 • Ndihmon në riaktivizimin e mikro-qarkullimit lokal të gjakut dhe stimulon rigjenerimin qelizor duke kundërshtuar plakjen e parakohshme të rrënjës të flokut (Stimoxidil® Complex dhe disa vitamina të grupit B).
 • Ka veprim të fuqishëm antioksidues dhe zbutës, që forcon efektin kundërshtues të rënies (Stimoxidil® Complex).
 • Falë efektit rigjallërues i jep forcë, shkëlqim dhe elasticitet flokut (vitaminat B: Biotin, Pro-Vitamin B5,Vitamin B6 dhe B3).
 • Pastron në tërësi, duke respektuar lëkurën.


Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të përshtatshme të shampos në skalpin dhe flokët e lagura dhe masazhoni me pak ujë. Lëreni për disa minuta dhe pastaj shplani kokën.

Indikimet
I përshtatshëm për  trajtimin e rënies të flokëve.
Rekomandohet të përdoret 2/3 herë në jave.
Mund të përdoret dhe çdo ditë.

Plus

 • Pa SLS dhe SLES
 • Pa paraben
 • Pa ngjyrues
 • I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
 • Pa nikel, krom, kobal, palladium dhe merkur*

*Më pak se 1 pjesë për milion

Firma

Bioclin

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioclin – Phydrium Advance Shampo kundër rënies të flokëve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART