- 10%

Bioclin – Bio-Volume shampo

1,341 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Shampo trajtuese për flokë të dobët, të hollë dhe skalp të ndjeshëm
Për ti dhënë flokëve volum është e rëndësishme të përdoren trajtime ristrukturuese dhe forcuese duke ruajtur në të njejtën kohë dhe butësinë në larje të flokëve dhe skalpit. Bio-Volume është një shampo e pasuruar, kremoze ristrukturuese e hidrolizuar me proteina me bazë bimore për ti dhënë flokëve volum, shkëlqim dhe trashësi.

Përmban një sistem eksluziv pastrimi delikat për flokët pa agjentë agresivë shkumues, të cilët e bëjnë këtë shampo të përshtatshme dhe për skalp të ndjeshëm.

Rekomandohet për:

Flokë të dobët, delikatë dhe pa gjëllëri.

Rezultati

Flokë më të fortë, dukshëm më të trashë dhe më të shndritshëm.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhojeni me kujdes në flokë të lagur, shplajeni dhe thani flokët.

Firma

Bioclin

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioclin – Bio-Volume shampo”

LART