- 10%

Bioclin – Bio-Squam shampo për zbokth të thatë

1,341 Lekë

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Shampo për zbokth të thatë dhe skalp të ndjeshëm
Për të zbutur dhe qetësuar një skalp të irrituar  dhe për të garantuar në të njejtën kohë largimin e zbokthit është e rëndësishme përzgjedhja e produkteve që janë shumë të buta me skalpin dhe flokët. Bio-Squam është një shampo e butë, ristrukturuese me vajin e bajameve Braziliane për të reduktuar formimin e pllakëzave të zbokthit. Kjo shampo është e pasuruar me pantenol dhe alantoinë.

Përmban një sistem eksluziv pastrimi delikat për flokët pa agjentë agresivë shkumues, të cilët e bëjnë këtë shampo të përshtatshme dhe për skalp të ndjeshëm.

Rekomandohet për:

Flokë të thatë me zbokth. Për rezultate më të mirë përdoreni një herë në dy ditë për të paktën një muaj.

Rezultati

Flokë më të fortë, më të shndritshëm dhe pa zbokth.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhojeni me kujdes në flokë të lagur, shplajeni dhe thani flokët.

Firma

Bioclin

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioclin – Bio-Squam shampo për zbokth të thatë”

LART