- 10%

Bioclin – Bio-Nutri shampo

1,341 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Shampo trajtuese për flokë të thatë, të dobët dhe një skalp të ndjeshëm
Për flokët e thatë, që këputen me lehtësi është e rëndësishme të përdoren trajtime ristrukturuese dhe forcuese duke ruajtur në të njejtën kohë dhe butësinë në larje të flokëve dhe skalpit. Bio-Nutri është një shampo e pasuruar, kremoze ristrukturuese për flokë të thatë e formuluar me pantenol i cili i jep shkëlqim, forcë dhe gjallëri flokëve.

Përmban një sistem eksluziv pastrimi delikat për flokët pa agjentë agresivë shkumues, të cilët e bëjnë këtë shampo të përshtatshme dhe për skalp të ndjeshëm.

Rekomandohet për:

Flokë të thatë dhe të dëmtuar.

Rezultati

Flokë të ristrukturuar, të fortë dhe më të shëndetshëm.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhojeni me kujdes në flokë të lagur, shplajeni dhe thani flokët.

Firma

Bioclin

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioclin – Bio-Nutri shampo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART