- 10%

Bioclin – Bio-Hydra shampo

Original price was: 1,490 Lekë.Current price is: 1,341 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Shampo për hidratim të përditshëm
Për të mirëmbajtur flokët e shëndetshëm është e rëndësishme të përdoren trajtime ristrukturuese dhe forcuese duke ruajtur në të njejtën kohë dhe butësinë në larje të flokëve dhe skalpit. Bio-Hydra është një shampo e pasuruar, kremoze hidratuese e formuluar Acid Hialuronik Biotech për hidratim në thellësi të fibrës së flokut.

Përmban një sistem eksluziv pastrimi delikat për flokët pa agjentë agresivë shkumues, të cilët e bëjnë këtë shampo të përshtatshme dhe për skalp të ndjeshëm.

Rezultati

Flokë janë të rigjeneruar, të shëndetshëm dhe dukshëm më të bukur.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhojeni me kujdes në flokë të lagur, shplajeni dhe thani flokët.

Firma

Bioclin

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioclin – Bio-Hydra shampo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART