- 10%

Bioclin – Acnelia xhel pastrues

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,800 Lekë.Current price is: 1,620 Lekë.

(Acnelia Skin Purifying Cleansing Gel)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Larës shkumues i dizenjuar për higjenën e fytyrave mikse, të yndyrshme dhe me tendencë për akne. Falë kombinimit kompleks të përbërësve, larësi vepron me efektivitet dhe butësi duke parandaluar aknet dhe njëkohësisht duke qetësuar lëkurën e inflamuar dhe të ndjeshme.

Rezultatet

Lëkura është e pastruar dhe e hidratuar. Poret janë më pak të dukshme dhe lëkura ndjehet uniforme.

 • Pastron butësisht lëkurën dhe ka efekt zbutës, lehtëson fytyrën nga papastërtitë dhe yndyra e tepërt, mbetjet e make up-i dhe smogu pa e tharë lëkurën.
 • Purifikon poret në thellësi duke i bërë ato më pak të dukshme (Salicilati i Natriumit)
 • Ndihmon në parandalimin e zhvillimit të mikroorganizmave që shkaktojnë aknet (Acnacidol ™ BG dhe Zinc PCA).
 • Zbut irritimin dhe lehtëson skuqjen e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhoni lehtë në pëllëmbën e dorës një sasi të vogël produkti dhe hollojeni me pak ujë. Aplikojeni në lëkurën e lagur dhe më pas shpëlajeni.

Plus

 • Delikat në lëkurë
 • Pa SLES dhe SLS
 • Pa Parabene
 • Pa ngjyrues
 • Jo komodogjenik
 • E testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
 • Për nikel, krom, kobalt, palladium dhe mërkur
Firma

Bioclin

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Bioclin – Acnelia xhel pastrues
 • Zoica T.

  Shume i mire si produkt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART