BioCare – Nutrisorb Zinc

(1 përshtypje mbi produktin)

2,390 Lekë

Suplement ushqimor me pika me përmbajtje zinku i cili përforcon imunitetin, sistemin konjitiv, lëkurën dhe fertilitetin.

Përshkrimi i Produktit

BioCare Nutrisorb Zinc

Nutrisorb Zinc është një suplement ushqimor me pika me përmbajtje Zinc Gluconate, i cili siguron suport imunitar, konjitiv, fertilizues dhe të shëndetit të lëkurës.

 • Zinku është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ dhe është thelbësor për shumë procese jetike enzimatike.
 •  Përthithet lehtë.
 • I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët.
 • Zgjedhje alternativë ndaj tabletave ose kapsulave ose për ata me vështirësi në tretje dhe përthithje.
 • Përmban një bazë të thjeshtë glicerine, pa aditivë apo alergjenë të panevojshëm.
 • Paketim i riciklueshëm
 • Më shumë se 30 vjet eksperiencë në treg.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 7 – 10 pika në ditë të tretura në ujë, shoqëruar me ushqim ose nën gjuhë për përthithje maksimal ose sipas udhëzimeve të mjekut.

Ky suplement nuk zëvendëson mirëushqyerjen.

Rekomandohet të mos tejkalohet doza ditore.

Përpara përdorimit të produktit, konsultohuni me mjekun në rast se merrni medikamente të tjera.

Firma

BioCare

Mosha

Adult

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Humectant (Glycerine), Zinc Gluconate, Water, Preservative (Potassium Sorbate)

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për BioCare – Nutrisorb Zinc
 • Anxhela A.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART