Biobalance – Pure Vitamin C Super Serum

2,080 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Biobalance – Pure Vitamin C Super Serum

Serumi Biobalance Pure Vitamin C është një  formulë e qëndrueshme pa përmbajtje uji, me veprim ndriçues dhe antioksidant.

Produkt natyral. Pa konservues dhe pa parfum, i testuar dermatologjikisht.

Ky serum 10% me Vitaminë C është një serum kundër plakjes, i përkryer për sintezën e kolagjenit si dhe është një antioksidant efektiv.

Ndryshe nga serumet e tjera të vitaminës C, forma e pastër dhe pa ujë e Acidit L-Askorbik 10% krijon rezultate më të shpejta të dukshme me përfitime të drejtpërdrejta në lëkurë.

Përfitimet

 • Mbron lëkurën nga radikalet e lira
 • Promovon sintezën e kolagjenit për lëkurë më të shëndetshme
 • Përmirëson dhe zvogëlon pamjen e rrudhave
 • Minimizon shfaqjen e njollave të errëta

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni serumin në fytyrën e pastruar, në mëngjes dhe në mbrëmje. Lëreni serumin të përthithet përpara se të aplikoni kremrat hidratues.

Firma

Biobalance

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

10% L-Ascorbic Acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biobalance – Pure Vitamin C Super Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART