Biobalance – Niacinamide – Glycolic Acid Super Serum

2,080 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Biobalance – Niacinamide – Glycolic Acid Super Serum

Serumi Biobalance Niacinamide-G vepron kundër njollave të errëta, kundër rrudhave, zbardh lëkurën, kundër akneve dhe problemeve të lëkurës së yndyrshme.

Produkt natyral. Pa konservues dhe pa parfum, i testuar dermatologjikisht.

Ofron zgjidhje të vërtetuara klinikisht për problemet e plakjes së lëkurës dhe problemet e lëkurës së yndyrshme në të njëjtën kohë, falë përbërësve aktivë Niacinamide dhe Acid Glikolik.

 • Redukton shfaqjen e njollave të errëta.
 • Redukton shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave.
 • Rregullon prodhimin e sebumit.
 • Largon imperfeksionet dhe pikat e zeza.
 • Efekti eksfoliues përmirëson strukturën e lëkurës dhe poret.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Përdoreni një herë në ditë, vetëm gjatë mbrëmjes. Mos e shpëlani.
 • Lëreni serumin të përthithet në lëkurë përpara se të aplikoni kremin tuaj hidratues. Përdoreni 2-3 herë në javë nëse keni lëkurë të ndjeshme.
 • Përdoreni vetëm sipas udhëzimeve në lëkurë jo të acarruar. Mos e kombinoni me acide të tjera dhe Retinol.
 • Shmangni kontaktin me sytë dhe konturin e syve.

Ky produkt përmban një acid alfa hidroksi (AHA) që mund të rrisë ndjeshmërinë e lëkurës tuaj ndaj diellit. Gjatë ditës, aplikoni gjithmonë një krem ​​kundër diellit gjatë përdorimit të këtij produkti edhe për një javë më pas.

Të mbahet larg burimeve të dritës.

Firma

Biobalance

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua, Niacinamide, Butylene Glycol, Glycerin, Pentylene Glycol, Propanediol, Glycolic Acid, Panthenol, Hydroxyacetophenone, Xanthan Gum, Tetrasodium Glutamate Diacetate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biobalance – Niacinamide – Glycolic Acid Super Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART