Biobalance – Hyaluronic 3D Super Serum

2,080 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Biobalance Hyaluronic 3D Super Serum

Ky formulim me acidit hialuronik me 3 pesha molekulare të ndryshme lejon deportimin e tij deri në shtresat më të thella të lëkurës.

 • Rikthen hidratimin e lëkurës midis të gjitha shtresave të lëkurës.
 • Redukton shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave.
 • Përmirëson strukturën, elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës.
 • Nuk përmban parfum, konservues, alkool, vajra, silikon,gluten.
 • I patestuar ne kafshë, produkt vegan.

Acidi hialuronik është një komponent themelor i lëkurës nivelet e të cilit zvogëlohen me kalimin e moshës. Humbja e Acidit Hialuronik çon në ulje të hidratimit, vëllimit, kolagjenit dhe elastinës. Plotësoni acidin tuaj hialuronik natyral me Super Serumin Hyaluronic 3D për të rigjallëruar dhe volumizuar lëkurën tuaj.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni direkt në fytyrën e pastruar, në mëngjes dhe në mbrëmje, lëreni serumin të përthithet dhe më pas aplikoni kremin tuaj hidratues.

Firma

Biobalance

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Hydroxyacetephenone, Sodium Phytate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biobalance – Hyaluronic 3D Super Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART