Biobalance – Collagen-Vitamin C Super Serum

2,080 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Biobalance – Collagen-Vitamin C Super Serum

Serumi Biobalance Collagen-Vitamin C është një antioksidant i fuqishëm me efekt ndriçues.

Produkt natyral. Pa konservues dhe pa parfum, i testuar dermatologjikisht.

Ky serum me 4,5% kolagjen detar dhe 0,5% vitaminë C vepron për të një trajtësuar tonin dhe strukturën e lëkurës; rrit elasticitetin për lëkurë më të tendosur; lë lëkurën të butë, të lëmuar dhe rrezatuese. Forma e qëndrushme më efektive e vitaminës C ‘3-O-Etil Acid Askorbik’ depërton në lëkurë, duke ndihmuar në minimizimin dhe parandalimin e shfaqjes së njollave të errëta, vijave të holla dhe rrudhave.

Përfitimet

 • Rrit prodhimin e kolagjenit me 69,4%.
 • Rrit prodhimin e acidit hialuronik me 182,7%.
 • Mbështet hidratimin, qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.
 • Redukton pamjen e linjave dhe rrudhave.
 • Përmirëson qartësinë dhe minimizon shfaqjen e njollave të errëta.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni direkt në fytyrën e pastruar, në mëngjes dhe në mbrëmje. Lejoni që serumi të përthithet para aplikimit të kremrave hidratues.

Firma

Biobalance

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

COLLAGEN 4,5% + VITAMIN C 0,5%

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biobalance – Collagen-Vitamin C Super Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART