Biobalance – Bio Hydration Super Serum

2,210 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Biobalance – Bio Hydration Super Serum

Serumi Biobalance Bio Hydration hidraton, riparon, zbut ndjesinë e tharjes. I përshtatshëm për lëkurën dhe flokët.

Hemi-Squalane 100% me prejardhje nga bimët, përbërës i përdorur në produkt, është i aprovuar nga ECOCERT dhe është i certifikuar nga USDA.

Produkt natyral. Pa konservues dhe pa parfum, i testuar dermatologjikisht.

Benefitet në lëkurë:

 • Hidraton dhe zbut lëkurën
 • Rivendos strukturën lipidike të lëkurës
 • Përmirëson elasticitetin e lëkurës

Benefitet në flokë:

 • I mban flokët të pa-elektrizuar
 • I lë flokët të butë
 • Ofron mbrojtje të ngjyrës së flokëve
 • Ofron mbrojtje nga nxehtësia dhe parandalon dëmtimin
 • Ofron krehje më të lehtë

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikimi në lëkurë: Aplikoni disa pika në të gjithë fytyrën një herë në ditë ose sipas nevojës.

Gjithashtu mund ta përdorni këtë serum për të hequr make up duke përfshirë pudrën, buzëkuqin dhe rimelin.

Aplikimi në flokë: Aplikojeni në flokë të lagur, të pastër çdo ditë ose sipas nevojës.

Firma

Biobalance

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

The 100% Plant-Derived Hemi – Squalane used in our product is ECOCERT approved and is a USDA Certified Bio-Based.
✔ PERFUME FREE.
✔ SILICONE FREE GLUTEN FREE.
✔ PRESERVATIVE FREE.
✔ VEGAN.
✔ ALCOHOL-FREE.
✔ NOT TESTED ON ANIMALS.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biobalance – Bio Hydration Super Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART