Biobalance – 24K Gold & Peptide Serum

2,080 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Copëzat e floririt 24 karat ndikojnë në kompleksitetin e fytyrës dhe japin një shkëlqim të pamjes.

Palmitoyl Tripetide-38 ndihmon në zbehjen e rrudhave dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës duke rritur sintezën e kolagjenit, acidit hialuronik dhe lamininës. Redukton pamjen e rrudhave rreth syve, ballit, vetullave dhe buzëve. Ekstrakti i Immortelle forcon barrierën e lëkurës dhe efekti antioksidant e mbron lëkurën nga radikalet e lira.

 • Nuk përmban parfum, konservues, alkool,vajra, silikon apo gluten.
 • I pa testuar në kafshë, produkt vegan.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 2-3 pika në fytyrë të pastër në mëngjes dhe në mbrëmje. Prisni përthithjen e serumit përpara se të aplikoni kremin tuaj hidratues.

Firma

Biobalance

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Propanediol, Palmitoyl Tripeptide-38, Helichrysum Italicum Extract, Gold, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Hydroxyacetophenone, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tetrasodium Glutamate Diacetate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biobalance – 24K Gold & Peptide Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART