Beurer – PO 30 Pulse Oximeter

6,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Beurer – PO 30 Pulse Oximeter

Ju mund të përcaktoni oksigjenin në gjakun tuaj me oksimetrin e pulsit. Kjo mund të jetë e nevojshme gjatë sportit në lartësi të mëdha ose nëse keni probleme shëndetësore. Pulsi juaj tregohet gjithashtu grafikisht në ekranin me ngjyra.

 • Matja e SpO2 si një shenjë e mundshme jetësore në sëmundjet akute
 • Matja e rrahjeve të zemrës (pulsit)
 • Veçanërisht i përshtatshëm për personat me: Insuficiencë kardiake, sëmundje kronike obstruktive të mushkërive, astma bronkiale
 • I përshtatshëm edhe për sporte në lartësi të mëdha
 • Ekran me ngjyra me 4 pamje të disponueshme
 • Ndriçimi i rregullueshëm i ekranit
 • Ekran me grafik
 • Për përdorim në shtëpi dhe në lëvizje
 • Fikja automatike
 • Treguesi i baterisë
 • Përfshin rripin dhe qese të rripit
 • Pajisje mjekësore
Firma

Beurer

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Beurer – PO 30 Pulse Oximeter”

LART

×