BetterYou – DLux 1000 Vitamin D Oral Spray

1,000 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

BetterYou DLux 1000 është një doze orale e përshtatshme e vitaminës D që ndihmon të mbajë nivelet e saj në normë dhe për të mbështetur një jetesë të shëndetshme.

Duke shpërndarë 1000IU për spraj, DLux 1000 ofron një dozë mbajtëse efektive për të rriturit dhe adoleshentët.

E formuluar për të ofruar një dozë ushqyese optimale, çdo spraj ofron vitaminën D në pikëza të vogla duke bërë që të transportohet direkt në sistemin e qarkullimit të gjakut, duke shmangur kalimin në organet e aparatit tretës.

E formuluar në mënyrë specifike që të përthithet nga indi i butë i gojës për një përthithje optimale.

 • Çdo spraj shpërndan 1000IU (25μg) vitaminë D3 për një dozë mbajtëse.
 • Përthithje e shpejtë dhe efektive.
 • Një alternativë e përshtatshme nga tabletat dhe kapsulat
 • Mbështet kockat, dhëmbet dhe një sistem të shëndetshëm imunitar
 • 100 doza ditore
 • Aroma natyrale mente

Pa sheqer, gluten, OMGJ, aroma ose ngjyrues artificialë, alkool. I përshtatshëm për vegjetarianë. Mund të përdoret edhe gjatë shtatzanisë.

Pa efekte anësore ose reaksion me medikamentet e tjera.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 1 sprucim në ditë ose dozën e rekomanduar nga mjeku.
Të tundet mirë para përdorimit. Si fillim shtypeni 3 herë pompën, më pas aplikojeni me kujdes në brendësi të faqes dhe mbajeni per disa sekonda. Rivendoseni tapen pas perdorimit.

Të përdoret 6 muaj pas hapjes. Mund të merret në çdo moment të ditës edhe pa ushqim, duke e përshtatur me rutinën tuaj.

Kujdes: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore – konsumimi i tepërt mund të ketë efekte laksative.
Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme.

Firma

BetterYou

Mosha

12+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “BetterYou – DLux 1000 Vitamin D Oral Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART