Përshkrimi i Produktit

Berko – Caillou Fish Oil

Caillou Fish Oil Omega-3 në formë të lëngshme është një suplement me vaj peshku i formuluar për fëmijë. Ajo përmban vitaminat A, C, D dhe Omega 3. Meqënese Omega 3 nuk mund të prodhohen në trupin tonë duhet të merren nga ushqimi. Çdo lugë e Caillou përmban 218mg Omega 3.

DHA kontribuon në mirëmbajtjen e funksionit normal të trurit dhe të shikimit.

Vitamina D ndihmon në kocka dhe dhëmbë të shëndetshëm.

 • 218mg Omega 3 për çdo lugë dozuese
 • E përforcuar me vitamina
 • Përdorim higjenik me lugë të paketuara veçmas
 • Ofron përthithje të shpejtë në formë të lëngshme
 • Posaçërisht për fëmijë

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet konsumimi i një luge (5ml) në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Berko

Mosha

Fëmijë

Forma

Lugë

Sasia

20, 5ml

Refined fish oil 750 mg, Vitamin C 7.5 mg, Vitamin E 1.5 mg, Vitamin A 0.6 mg, Vitamin D3 0.005 mg/5 ml

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Berko – Caillou Fish Oil”

LART