Benpanthol – Hand balm

700 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Benpanthol – Hand balm

Balsam lehtësisht i absorbueshëm për duar të ashpra dhe të dëmtuara.

Për shkak se duart tona janë vazhdimisht aktive për ne, ato gjithashtu janë shumë të stresuara – veçanërisht kur bien në kontakt me substanca irrituese gjatë përditshmërise.

Balsami i duarve Bepanthol ofron kujdes intensiv dhe mbrojtje efektive për duart e ashpra përmes:

 • Punëve të shtëpisë
 • Kopshtarisë
 • Ndikimet klimatike dhe mjedisore (p.sh. dielli dhe i ftohti)
 • Aktivitete profesionale

Balsami i duarve Bepanthol me pro-vitamin Dexpanthenol i siguron lëkurës hidratim dhe e qetësim.

Mbron lëkurën e stresuar dhe nxit rindërtimin e barrierës mbrojtëse të lëkurës.

Absorbohet shpejt në mënyrë që duart tuaja të jenë menjëherë gati aktivitet përsëri.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni balsamin pas çdo larjeje të duarve , ose sa herë të jetë e nevojshme. Një efekt veçanërisht intensiv mund të arrihet duke vepruar brenda natës.

Firma

Bayer

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua, Panthenol, Octyldodecanol, Propylene Glycol Dicaprylate / Dicaprate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Dimethicone, Pantolactone, Parfum, Chlorhexidine Dihydrochloride

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Benpanthol – Hand balm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART