Bells – Vapour Rub

450 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Bells Vapour Rub është një pomadë ftohëse me aromë mentoli dhe eukalipti që mundëson një frymëmarrje më të lehtë.

Fërkoni një sasi të vogël në kraharor dhe në shpinë si dhe poshtë hundës veçanërisht para se të shkoni në krevat. Gjithashtu mund të përzieni 2 lugë çaji në ujë të nxehtë dhe të bëni avull për 5-10 minuta.

Kujdes:

Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Mos e vendosni në hundë.

Firma

Bell's Healthcare

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50g

Përbërësit:

Petroleum Jelly White, Camphor Racemic BP, Menthol BP, Eucalyptus Oil BP

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bells – Vapour Rub”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART