Bells – Vapour Rub për fëmijë (6m+)

450 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bells Vapour Rub për fëmijë është një pomadë ftohëse me aromë mentoli dhe eukalipti që i mundeson fëmijës suaj një frymëmarrje më të lehtë.

Fërkoni një sasi të vogël në kraharor dhe në shpinë veçanërisht para se të shtrihet në krevat. Nuk është i përshtatshëm për bebet nën 6 muaj.

Kujdes:

Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Mos e vendosni në hundë. Përdoreni me masë në lëkurën e fëmijëve. Nëse ndodh irritim mos e vazhdoni.

Firma

Bell's Healthcare

Mosha

Fëmijë

Forma

Vazo

Sasia

50g

Përbërësit:

Petrolatum, Eucalyptus globulus leaf oil, Menthol, Thyme oil, Limonene, Coumarin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bells – Vapour Rub për fëmijë (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART