- 5%

Bebivita Pure pjeshke (4m+)

190 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bebivita Pure pjeshke

Bebivita Pure pjeshke.E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4.Të konsumohet midis  vakteve.

 • Pa sheqer shtesë
 • Pa konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë I padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Udhëzime mbi përdorimin

Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike.

 

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

pjeshkë 60%, ujë, sheqer, bullgur, niseshte orizi, vitamin C

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bebivita Pure pjeshke (4m+)”

LART