- 10%

Bebivita Pure miks frutash (4m+)

Original price was: 200 Lekë.Current price is: 180 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Bebivita Pure miks frutash 

Bebivita Pure miks frutash.E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4.Të konsumohet midis  vakteve.

 • Pa sheqer shtesë
 • Nuk përmban gluten
 • Pa konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë I padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Udhëzime mbi përdorimin

Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike.

 

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

fruta 93%(mollë , lëng molle nga koncentrati i lëngut të mollës, rrush i bardhë, kajsi, pjeshkë, lëng ananasi nga koncentati i lëngut të ananasit, lëng portokalli nga koncentrati i lëngut të portokallit), bollgur, vitamin C.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bebivita Pure miks frutash (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART