Bayer – Supradyn Energy

1,970 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Supradyn Energy është një gjeneratë e re multivitamine. Falë gamës së plotë të vitaminave dhe mineraleve, Supradyn i ofron trupit energjinë shtesë që i nevojitet.
Supradyn ® energy ka në përmbajtje 13 vitamina dhe provitamina, minerale dhe 9 gjurmë elementesh dhe koenzimë Q10.

Avantazhi kryesor i Supradyn Energy është Koenzima Q10, që kontribuon në çlirimin e energjisë. Vitaminat B6, B12, C, Tiamin, Riboflavin, Biotin, Niacin, acidi pantotenik, dhe kalciumi, bakri, jodi, hekuri  dhe magneziumi kontribuojnë në energji, fuqi dhe imunitet.

Supradyn Energy është e dizenjuar specifikisht për personat që kanë një jetë dinamike dhe të ngarkuar. Kjo multivitaminë është e rekomanduar për atletet, meqenëse harxhojnë më shumë energji dhe humbin sasi të mëdha vitaminash dhe mineralesh me djersën.

Supradyn Energy ju ndihmon të jeni energjik nga mëngjesi deri në darkë.

Përdorimi: Merret një tabletë në ditë.

Firma

Bayer

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

1 tabletë përmban:

13 vitamina dhe provitamina % PU*
Vitamin C  80 mg100
Niacin16 mg100
Vitamin E12 mg100
Pantotenska kiselina6 mg100
Vitamin B61,4 mg100
Riboflavin1,4 mg100
Tiamin1,1 mg100
Vitamin A800 μg 100
Folna kiselina200 μg100
Biotin50 μg100
Vitamin K  25 μg33
Vitamin D5 μg100
Vitamin B122,5 μg100
9 minerale dhe elementë gjurmë % PU*
Kalcij120 mg15
Magnezij80 mg21
Željezo14 mg100
Cink10 mg100
Mangan2 mg100
Bakar1 mg100
Jod150 μg100
Selen50 μg91
Molibden50 μg100
Koenzim Q104,5 mg      
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bayer – Supradyn Energy”

LART

×