Bayer – Supradyn Energy Tableta Eferveshente

1,500 Lekë

Bayer – Supradyn Energy Tableta Eferveshente

Përshkrimi i Produktit

Bayer – Supradyn Energy Tableta Eferveshente

Supradyn Energy, multivitamina dhe minerale të krijuara posaçërisht për t’ju ndihmuar të qëndroni aktivë dhe të luftoni lodhjen.

Kur të ndiheni të rraskapitur, Supradyn do t’ju japë vitamina dhe minerale shtesë që do t’ju ndihmojnë të përballeni me sfidat ose aventurat që mund të sjellë dita.

Çdo tabletë tretet lehtësisht në ujë dhe përmban një kombinim kompleks të 13 vitaminave, duke përfshirë vitaminën C dhe kompleksin e vitaminave B për të mbështetur në mënyrë natyrale prodhimin e energjisë dhe 9 minerale, duke përfshirë zinkun dhe hekurin që mbështesin funksionin njohës.

 • Produkti nuk përmban gluten.
 • Një nxitje e energjisë me 13 vitamina dhe 9 minerale.
 • Kompleksi i vitaminave B mbështet metabolizmin normal të energjisë.
 • Përmban Koenzimë Q10.
 • Tableta eferveshente, treten lehtësisht në ujë, me aromë portokalli.

Udhëzime mbi përdorimin

Mos e përdorni Supradyn Energy nëse jeni të mbindjeshëm (alergjik) ndaj ndonjërit prej përbërësve të produktit.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar për konsum ditor. Produkti është një shtesë ushqimore dhe nuk duhet të zëvendësojë një dietë të larmishme, të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Përmban një burim të fenilalaninës. Kjo është një shtesë diete. Gjithmonë lexoni informacionin në paketim/fletëpalosje përpara përdorimit.

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç – Një tabletë në ditë, e tretur në 250 ml ujë , çdo mëngjes.

Firma

Bayer

Mosha

12+

Forma

Tableta

Sasia

15 Tableta

Vitamin A 800 μg, Vitamin B1 3.3 mg, Vitamin B2 4.2 mg, Vitamin B6 2 mg, Vitamin B12 3 μg, Vitamin C 180 mg, Vitamin D 5 μg, Vitamin E 12 mg, Vitamin K 25 μg, Biotin 50 μg, Folic acid 200 μg, Niacin 48 mg, Pantothenic acid 18 mg, Calcium 120 mg, Copper 1 mg, Iodine 150 μg, Iron 14 mg, Magnesium 80 mg, Manganese 2 mg, Molybdenum 50 μg, Selenium 50 μg, Zinc 10 mg, Coenzyme Q10 4.5 mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bayer – Supradyn Energy Tableta Eferveshente”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART