Bayer – Supradyn Energy 50+

1,970 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Bayer Supradyn Energy 50+

Supradyn Energy 50+ është një multivitaminë e formuluar posaçërisht për njerëzit që duan të kenë një jetë aktive. Çdo tabletë është e lehtë për t’u gëlltitur dhe përmban një përzierje të 12 vitaminave dhe 9 mineraleve për t’ju ndihmuar të ruani vitalitetin mendor dhe fizik.

Këto vitamina të fokusuara për moshën mbi 50 vjeç përbëhen nga vitamina B që kontribuojnë në funksionin metabolik dhe ndihmojnë në çlirimin e energjisë, ndërsa mbështesin sistemin imunitar.

Zinku dhe seleni janë antioksidantë që mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ.

Udhëzime mbi përdorimin

1 tabletë Supradyn ® Energy 50+ në ditë , në mëngjes.

Kujdes! Suplement dietik. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mos e përdorni si zëvendësim për një dietë të ekuilibruar. Rekomandohet të ndiqni një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Firma

Bayer

Mosha

50+

Forma

Tableta

Sasia

30

Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin K, Vitamin B1, Vitamin B2, Niacin, pantothenic Acid, Vitamin B6, folic Acid, Vitamin B 12, Biotin, Vitamin C, Minerals: Calcium, Magnesium, Iron, Copper, Iodine, Zinc, Manganese, Selenium, Molybdenum, Coenzyme Q10.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bayer – Supradyn Energy 50+”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART